Szukaj  Szukaj

„Od wielu lat zajmujemy się gospodarką odpadami. Wiemy jak robić to profesjonalnie, bezpiecznie dla środowiska i z korzyścią dla naszych klientów."

Oferta

 

Całodobowe pogotowie awaryjne

Całodobowe Pogotowie Awarie świadczy usługi w zakresie instalacji: centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych.

czytaj więcej

 

Obsługa imprez masowych

Świadczymy usługi w zakresie wywozu odpadów oraz sprzątania podczas i po imprezach okolicznościowych.

czytaj więcej

 

Odbiór gruzu i odpadów budowlanych

Buduje, remontujesz ... oferujemy kompleksową ofertę odbioru odpadów budowlanych i gruzu. Posiadamy najszerszy na rynku wachlarz pojemników i worków.

czytaj więcej

 

Odbiór odpadów selektywnych

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów gromadzonych selektywnie. Usługi te świadczymy dla mieszkańców domków jednorodzinnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, firm oraz gmin.

czytaj więcej

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz eksmisje

Oferujemy odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz kompleksowe eksmisje lokali.

czytaj więcej

 

Odbiór odpadów komunalnych

Odpady komunalne na terenie miasta Olsztyn odbieramy od Spółdzielni Mieszkaniowych, Zakładów Budynków Komunalnych, od firm i osób prywatnych. Ponadto odbiera odpady z terenu gmin Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jedwabno, Jonkowo, Stawiguda, Świątki,...

czytaj więcej

 

Usługi Transportowe

Posiadamy własną flotę samochodową oraz kontenery do przewozu materiałów. Specjalizujemy się w przewozie materiałów sypkich, m.in: odpadów, piasku, żwiru, gruzu, żużlu, wiórków i drewna.

czytaj więcej

 

Wspólnoty Mieszkaniowe

Oferujemy obsługę Wspólnot w pełnym lub w ograniczonym zakresie zgodnie z ustawą z dnia 24 czerwca 1994r. o własności lokali (jednolity tekst Dz. U. nr 80 z 2000r.).

czytaj więcejPolityka cookies | © 2012 REMONDIS Olsztyn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A